האקססוריז שמשדרג כל הופעה!

כלל ידוע לכל פאשניסטה, האקססוריז המתאימים משדרגים כל LOOK שאנחנו לובשות, הכלל הבסיסי הזה מאפשר לנו להביא את היצירתיות והייחודיות שלנו למראה שונה מהאחרות. נותן לנו את האפשרות לבטא את עצמנו כפי שאנחנו באמת רוצות ולכן המסע למציאת הנעל המושלמת או התיק המתאים והתכשיט המשלים אינו פוסק לעולם.

גם לילדות שלנו מגיעה בדיוק אותה הגישה כאשר אנחנו מלבישות אותן לגן, לגינה או לאירוע.  ופה אנחנו בעלמונת נכנסות לתמונה ומציעות מגוון אקססוריז מתוקים משלימים שכל אחת מהבנות שלנו תמצא את השילוב המושלם עבודה.

האביזרים שלנו עשויים באהבה ונבחרים בקפידה שיתאימו לקולקציות העונתיות, הן בצבעוניות הן בחומרים ובצורות וכמובן בהתאמה לגיל הילדה, כי הרי לכל גיל יש את האקססורי שלו… מסרטי ראש לתינוקות ועד מחרוזות חרוזים צבעוניות ועשירות. הבחירה באביזרים ע"פ צבעוניות הקולקציה תעזור לכן למצוא סט אביזרים תואם: שרשרת, קשת מקסימה לשיער, סיכות ראש ועוד.

לעונת הקיץ הקרובה אנחנו מציעות אביזרים בצבעוניות חזקה של צהוב לימון, פוקסיה בוהקת וכתום תפוז לצד צבעוניות פסטלית של ורוד בייבי, תכלת בריכה ואופייט. בבחירת האביזר הנכון הילדה תעוף לעננים.

לצפיה בקולקציית האקססוריז שלנו  

שיהיה קיץ מושלם,

נטלי 

לקולקציית האקססוריז שלנו

תגובה אחת על הפוסט “האקססוריז שמשדרג כל הופעה!

  1. יפעת רייס אומר:

    מעוניינת לקנות 2 שמלות במה ע של השני ב50% אך אין מידות אני מאוד אש ח אם הזמן את הנצנצות בצבע ורוד ו/ לבן מידה 3-4 יחזרו תמצאי להזמין את בשמחות כמו כן מכיוון שאין מידות ואין לי אפשרות להוסיפו לעגלת הקניות אשמח אם מלפנים משורת הדין תאשרו לי משלוח חינם אם ארגיש שמלה אחת שבחרתי שכרגע במלאי במידה ובצבע תכלת .

התגובות סגורות.